Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash playerBaskıda yeni bir dönem

Serigrafi Baskıda Türkiyede Öncü!

20 yıldır üretimden sanayiye , pazarlamadan ticarete kadar birçok iş kolunda başarılı çalışmalar yaptık , ele aldığımız her işi başardık.

AFİŞÇİ REKLAM 1996 yılında doğdu. Gayrimenkul sektöründe deneyim kazanmış, kazandığı deneyimleri hizmet olarak sunmayı amaçlamış sizin gibi firmalarla tecrübemizi birleştirmek istiyoruz.

VİZYONUMUZ, gayrimenkul sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla farklılık yaratmak ve sizlere en iyi hizmeti sunabilmektir.

MİSYONUMUZ, müşteri memnuniyetinin en üst seviyede tutulduğu, yeniliğe ve değişime inanan, nitelikli insan gücünün tercih edildiği, etik kurallara sadık kalan, rekabetçi fiyatlarla en kısa zamanda sonuca ulaşmaktır.

SLOGANIMIZ, farklılığımızı görün hissedin ve paylaşın insanlar artık reklam izlemek istemiyorlar. televizyon veya radyoda reklamlar başladığında kanal değiştiriyorlar. Peki , açıkhava reklamları.. Onları kapatamıyoruz, yolda veya trafikte olduğumuz sürece onlara bakmak zorundayız.Gözümüzün önündeler.Bizde bu düşüncelerden yola çıktık. Emlak ve gayrimenkul sektörü için polyester branda üzerine serigrafi baskı afişler üretiyoruz. Serigrafi baskı afişerimizi mürekkep boya ile üretiyoruz, afişler yağmurda, güneş altında akmaz, yazıların rengi solmaz. Afişlerin 4 kenarı dikişlidir. Köşeler kapsüllüdür.
afiscireklam.net'deki yenilikleri facebook'tan takip etmek için
Copyright Afiscireklam 2010 © .
Web Designed By
CE