Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player DIŞ CEPHE GİYDİRME

 

 Mağazalar alışveriş merkezleri okullar dershaneler şirket merkezleri hastahaneler marketler dershaneler v.b hertürlü bina cephelerini dijital baskılı olarak giydiriyoruz.

 

 İstediğiniz grafik çalışmasını, dijital resim yada fotoğrafı cephenizin ebatlarına uygun olarak, her türlü hava şartlarında uzun süre dayanabilen materyaller kullanarak sınırsız renkte dijital baskı sistemlerimizle hazırlayıp, dış cephe uygulamasını itina ile yapmaktayız.

 

 Dış cephe giydirmede en ekonomik ve hızlı çözümlerimizle 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz. Bizden fiyat almadan karar vermeyin.

Dis cephe uygulama Dijital baski merkezi dis cephe giydirme tabela afis, dijital baskici Araç giydirme, branda baski yönlendirme levhasi Germe vinil tabela one way vision Iç mekan ve dis mekan afis tabela yönlendirme panolari, Çati ve duvar reklamlari dijital baskici poster genis baskilar folyo kesim büyük ebat baskilar Dijital baski Roll up Özel reklam tabelalari Vinil germe tabela Hastane tabelalari Modüler isimlik Otel tabelalari levhasi branda baski, dijital baskici fosforlu baski dijital baskici posterler. Zengin dijital baski vinil baski tabela reklam ve çesitleri ile hizmetinizdeyiz.afiscireklam.net'deki yenilikleri facebook'tan takip etmek için
Copyright Afiscireklam 2010 © .
Web Designed By
CE