Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash playerBRANDA GERME

Branda germe (mesh) genellikle dış mekan açık hava reklamcılığında kullanılır. Branda germe yönteminde baskılı vinil yada mesh branda reklam yapılacak alana düz bir şekilde

 dalgalanma olmaksızın gerdilir.

Branda germe ilan afiş ve tabelalar dış mekanda her türlü hava şartlarına uzun süre dayanabilen kaliteli malzeme ve mürekkepler kullanılarak üretilir. Branda germe genellikle tanıtım reklam veya promosyona yönelik çalışmalarda dış mekanlarda tercih edilir. İstenilen her ebatta ve istenilen renklerde branda germe tabela ve afişleriniz itina ile yapılır.

Branda germe büyük ebatlı ve etkili olmasının yanı sıra açıkhava reklamcılığında ekonomik olmasından dolayı sıkça tercih edilmektedir.

 

Mağazalar alışveriş merkezleri şirketler marketler oteller ve reklam ihtiyacı olan tüm firmalar, her türlü branda germe afiş promosyon reklam ilan duyuru indirim afişlerinizi sınırsız renk seçeneği ile son teknoloji makinelerimizle mesh branda veya folyo baskılı olarak çok uygun fiyatlarla üretiyoruz.

Firmamız hızlı ve ekonomik yöntemlerle branda germe ihtiyaçlarınız için sizlere en iyisini sunmayı hedeflemektedir. Branda germe konusunda uzman kadromuzla, ekonomik ve hızlı çözümlerimizle

7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz.

 Bizden fiyat almadan lütfen kararınızı vermeyiniz.
afiscireklam.net'deki yenilikleri facebook'tan takip etmek için
Copyright Afiscireklam 2010 © .
Web Designed By
CE