Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player   ARAÇ GİYDİRME

 

Şirketler toptancılar mağazalar alışveriş merkezleri marketler dağıtım firmaları kargo firmaları  v.b araç kullanan tüm firmalar, araçlarınızı sınırsız renk seçeneği ile dijital baskılı olarak giydiriyoruz.

 

Araç Giydirme  Araç Giydirme

Araç giydirme nasıl yapılır? Araç giydirme, giydirilecek aracın ölçüleri alındıktan sonra, araç giydirme işinde tecrübeli grafiker arkadaşlarımız, aracın ölçülerine uygun olarak firmanızın renklerini logolarını ürün resimlerinizi yada sloganlarınızı kullanarak araca uygun grafik çalışmasını yaparlar.

Dijital ortamda seçilen grafik çalışması, son teknoloji baskı makinelerimizde sınırsız renk seçeneği dijital olarak basılır. Daha sonra araç giydirme uygulaması konusunda uzman arkadaşlarımız tarafında araç üzerine itinalı bir şekilde uygulaması yapılır. Uygulama yapılırken dikkat edilecek en önemli noktalar, araç giydirme işlemi yapılan aracın kapı kollarına farlara sinyallerine fitillerine anahtar deliğine cam kenarlarına v.b. uygun olmayan noktalara herhangi bir logonun veya resmin gelmemesine dikkat edilmesi gerekmektedir.

 Araç Giydirme için aracın ölçüleri alındıktan sonra grafik çalışmasını hazırlayıp araca uygulamasını en kısa sürede yapmaktayız.

Dijital baskı

Araç Giydirme uygulaması
afiscireklam.net'deki yenilikleri facebook'tan takip etmek için
Copyright Afiscireklam 2010 © .
Web Designed By
CE